Yogelove. Ubierz się na jogę.

YL.jpg

Dla spragnionych wygody i komfortu na zajęciach jogi, powstała nowa polska marka szyjąca stroje sportowe.  Marka stworzona przez osoby, które dzień rozpoczynają od praktyki astangavinjasajogi przez co same najlepiej wiedzą co potrzebne jest na macie. Zarówno stroje jak i materiał wykonywane są w Polsce, a ubrania testowane przez samych projektantów: Martę i Huberta.

Oto co sami piszą o sobie i swoich ubraniach:

„Yogelove powstało z myślą ... o nas. Z naszej miłości do jogi i codziennego rozkładania maty na deskach kolejnej szkoły jogi, podłogi własnego mieszkania, tarasu blaszanego domu na plaży w Goa, hotelowego przedpokoju w Kambodży, dachu hostelu w Tajlandii, trawie w parku, poczekalni na lotnisku. Z miłości do codziennego stawiania stóp na macie bez względu na porę dnia, roku, szerokość geograficzną, bolące mięsnie, zaspane myśli, momentami irytującą rutynę i równie irytujące warunki atmosferyczne.

Tworzymy ubrania, w których sami chcielibyśmy ćwiczyć i w których ćwiczymy codziennie. Znaleźliśmy długo poszukiwany materiał: lekki, wygodny, plastyczny, zawsze pozostający na swoim miejscu, a jednocześnie naturalny i przewiewny. Materiały oraz wykonane z nich stroje produkowane są w Polsce, w miarę możliwości z zachowaniem standardów ekologicznych. Tworząc nasze ubrania postawiliśmy przede wszystkim na wygodę i swobodę ruchów.

Nasze stroje prawdopodobnie nie sprawią, że lepiej zapleciesz się w Marichasanie D, szybciej chwycisz za pięty w Kapotasanie, przebiegniesz większą ilość kilometrów niż zwykle, czy pokonasz dotychczasowe rekordy w dyscyplinie sportu, którą uprawiasz ale mamy nadzieję, że będą stanowić doskonałą motywację do podejmowania codziennego wysiłku fizycznego, co powinno przynieść Ci wiele radości.”

Zapraszamy na nasz profil na facebooku https://www.facebook.com/pages/Yogelove/503777746364746

oraz do sklepu internetowego www.yogelove.pl

Paweł Witkowski INTools