CHORWACJA - wyjazd z Gabrielem Azoulay | Wydarzenia | Ashtanga Yoga

CHORWACJA - wyjazd z Gabrielem Azoulay

Początek: 
sob, 2013-05-18 (All day)
Koniec: 
pt, 2013-05-24 (All day)
Prowadzący: 
Gabriel Azoulay
Miejsce: 
HOTEL MEDENA w miejscowości Seget Donji, Chorwacja

Gabriel Azoulay praktykuje jogę od 15 lat. Spędził dwa lata z renomowanym nauczycielem Astanga jogi Timem Millerem. Ponadto przez 6 miesięcy przebywał w Mysore jak również przez 18 miesięcy nauczał w Tajlandii. W Indiach praktykował z mistrzem pozycji odwróconych Vinayem Kumar. Obecnie regularnie prowadzi warsztaty ashtangi i yin yogi i masażu tajskiego. 

 
Dzięki unikalnemu stylowi opowiadania, umiejętności dzielenia się przemyśleniami na tematy filozoficzne, opowieści Gabriela o czasie spędzonym w Mysore w Indiach i Chang Main w Tajlandii pozwolą wam bardziej docenić i zrozumieć wspaniałą praktykę ashtanga yogi. 
 
W czasie wyjazdu odkryjesz proste sposoby na wyjście z kontuzji i pobudzisz swój zapał do regularnej praktyki. Pod czujnym okiem Gabriela będziemy zagłębiać tradycyjną metodę Astanga Vinyasa Yoga oraz masażu tajskiego tzw. jogi dla dwojga. Poziom zajęć będzie dostosowany do umiejętności i możliwości wszystkich uczestników. Zajęcia będą tłumaczone na język polski.
 

Tak wyglądały warsztaty z Gabrielem w zeszłym roku:

http://www.youtube.com/watch?v=_F2PmHD0rtc

 

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI DO CHORWACJI
W TERMINIE 18.05 - 24.05.2013
Dzień 1 wyjazd z Katowic w godzinach popołudniowych: godz. 17.00 Spotkanie na dworcu PKS Katowice. Przejazd przez Czechy, Austrię. 
Dzień 2 kontynuacja jazdy przez Słowenię do Chorwacji. Zwiedzanie Plitwickich Jezior ( dla chętnych) Przejazd do hotelu zakwaterowanie, zajęcia jogi, kolacja, nocleg. 
Dzień 3 - 5 Zajęcia jogi w sali oraz w pięknej chorwackiej scenerii. Śniadania i kolacje w hotelu, 
Dzień 6 Po śniadaniu wykwaterowanie, ostatnie zajęcia jogi. Około godziny 18 wyjazd w drogę powrotną do Polski.
Dzień 7 Powrót do Katowic w godzinach południowych. 
 
CENA: 2200 zł/os. 
PROMOCJA DO 10.03.2013!!!
CENA od 11.03.2013 
2450zł/os.
Wpłat można dokonywać przelewem na konto
Wpłata zaliczki w wysokości 500zł jest warunkiem rezerwacji miejsca.
 
08 1090 1809 0000 0001 1221 1606
 
Po dokonaniu wpłaty proszę o informację mailową!
 
Świadczenia zawarte w cenie:
Zakwaterowanie: 4 noclegi w hotelu HOTEL MEDENA *** w miejscowości Seget Donji, pok. 2 - 3 os. z łazienkami.
Wyżywienie: 4 śniadania, 4 kolacje
Transport: autokar z video, barkiem i klimatyzacją, WC.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Sala do ćwiczeń: korzystanie 135 min. dziennie.
Opieka pilota.
Opłata klimatyczna.
Uwagi:
Cena nie obejmuje programu fakultatywnego.
Informacje praktyczne:
W trakcie przejazdu przewidziane są przerwy na posiłki (gorący posiłek ok. 10 EUR).
 
 
Program fakultatywny:
Plitwickie Jeziora– w drodze do Chorwacji możliwość odwiedzenia jednego z najpiękniejszych chorwackich Parków Narodowych i zarazem najstarszego (od 1949 r.) Parku Narodowego w Europie, wpisanego na Listę UNESCO. Cały park zajmuje blisko 300 km². Na długości 8 kilometrów znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo i połączonych ze sobą niezliczoną ilości wodospadów, co sprawia że jest to miejsce naprawdę niezwykłe. Cena ok. 11 EUR. 
Fish Piknic- rejs statkiem po Adriatyku pośród wysepek i zatoczek, połączony z konsumpcją ryb i degustacją wina. Wyprawa jest doskonałą okazją do kąpieli morskich i słonecznych. Cena - ok. 30 EUR.
Dubrownik: wpisany na listę UNESCO jako jedno z najlepiej zachowanych średniowiecznych, ufortyfikowanych miast nad Adriatykiem, budowany od XIII do XVI wieku, prawdziwa skarbnica architektury i dzieł sztuki, pieczołowicie chroniona przez wieki. Piękne pałace, pomniki, kościoły, klasztory, stare biblioteki i skarbce, to zabytki tworzące „jedyne takie miasto na świecie”, jak mawiają o Dubrowniku Chorwaci. Cena - ok. 50 EUR + biletu wstępu.
Rejs na wyspę Krk- „zielona” wyspa malowniczej zatoki Kvarneńskiej będąca jedną z najczęściej odwiedzanych wysp Chorwacji. Cena- ok. 20 EUR.
Spilit i Trogir- miasta znajdujące się na liście UNESCO. Split: historyczne centrum miasta ze słynnym pałacem rzymskiego cesarza Dioklecjana (III – IV w.) oraz Trogir – zabytkowe miasto ze starówką położoną na wysepce, a założone w 385 p.n.e. przez greckich kolonistów jako Tragurion. 
 
 
ZAPISY i KONTAKT
Renata Depciuch
Tel. 692697917
W okresie 26.01.2013-2.03.2013 kontakt jedynie mailowo!
 
 
pytania w sprawie wycieczek fakultatywnych i zakwaterowania
biuro podróży Almatur Katowice – Katarzyna Strycharczyk Tel. 695650671
Paweł Witkowski INTools