Empatia, dotyk, zaufanie

Początek: 
sob, 2013-10-26 11:00
Koniec: 
ndz, 2013-10-27 14:00
Prowadzący: 
Ewa Juszczyk
Miejsce: 
Joga Studio Saska Kępa

„Empatia, dotyk, zaufanie”

AcroYoga łączy w sobie mądrość jogi, energię akrobatyki oraz delikatność i wrażliwość sztuki uzdrawiania. Jej esencją jest kontakt z drugą osobą poprzez dotyk. Dotyk jako podstawowe narzędzie komunikacji. Dzięki niemu poznajemy się lepiej niż za pomocą słów. Dzięki niemu również się uzdrawiamy, ponieważ dotyk jest leczniczy.

JOGAstudio Saska Kępa zaprasza na warsztat wprowadzający do tajników Akrojogi!

Nauczymy się dawać stabilne oparcie i relaksować się korzystając z oparcia partnera/partnerki. To cenne doświadczenie zarówno dla amatorów, jak i osób używających swojego ciała na co dzień w pracy z drugą osobą – tancerzy, masażystów, terapeutów manualnych, nauczycieli jogi itp.

Skupimy się więcej na aspekcie partnersko-terapeutycznym niż na podniebnych akrobacjach ;-) ale oczywiście poznamy też elementarne akrojogowe figury i sposoby wchodzenia do nich.

Aby wziąć udział w warsztacie, wystarczy chęć, otwartość i ciekawość.

Nie potrzeba znać żadnych asan.
Nie trzeba być silnym ani elastycznym.
Nie trzeba mieć pary.


Plan warsztatu

Sobota 26 X 2013

  • 11-14 Lunar Session – terapeutyczne latanie
  • 16-19 Partner Flow – układy i przejścia w parach, cz. I

Niedziela 27 X 2013

  • 11-14 Partner Flow cz. II + krótki tajski masaż na zamknięcie energetyczne kursu

Cennik

Pojedyncze zajęcia: 80 zł
Pełny warsztat: 220 zł

Szczegółowe informacje: ewa@practiceyoga.nl (Ewa Juszczyk)
Zapisy: zapisy@jogasaskakepa.pl lub tel. 608 620 854

Gwarancją udziału w warsztacie jest wpłata zaliczki 50%. Można jej dokonać osobiście w Studiu przy ul. Elsterskiej 3A lub przelewem na rachunek:

87 1140 2004 0000 3302 7445 8792
Joga Studio Saska Kępa Piotr Styczyński

podając w tytule „AcroYoga”.


Warsztat poprowadzi Ewa Juszczyk.

Ewa praktykuje jogę od 12 lat. Początki stawiała na ścieżce wg metody Iyengara. Od samego początku wiedzę i umiejętności czerpała od najlepszych polskich i zagranicznych nauczycieli – G. Gubillaro, Gita Iyengar. W 2005 roku swoje zainteresowania skierowała na Ashtanga Vinyasa Yoga (AVY). W 2007 ukończyła intensywny kurs nauczycielski pod okiem Basi Lipskiej. Od tego czasu regularnie i z całkowitym oddaniem naucza AVY według tradycyjnego przekazu. W styczniu 2012 odbyła intensywny kurs Ashtanga Vinyasa Yoga & Pranayama w Mysore Krishnamachar Yoga Shala oraz intensywną praktykę w Tattva Yogashala w Rishikesh.

Z wykształcenia magister wychowania fizycznego, z zamiłowania joginka, aktywistka na rzecz zdrowego stylu życia, fanka medycyny naturalnej. Na co dzień mieszka w Holandii, gdzie naucza w roterdamskich studiach jogi: Yoga Maya i Maas Yoga. Umiejętności nauczania i dawania korekt szlifuje pod okiem jednego z najciekawszych europejskich nauczycieli – Petri Räisanena z Helsinek.


Aktualizacje informacji na stronach: JOGAstudio Saska Kępa oraz fanpage JSSK

Poster: 
Paweł Witkowski INTools