JOGA POD SŁOŃCEM TOSKANII

Początek: 
sob, 2012-09-01 (All day)
Koniec: 
pt, 2012-09-07 (All day)
Prowadzący: 
Kasia Stryczniewicz i Bernd Windhofer
Miejsce: 
Camu-Cortona, Toskania, Włochy

Kasia i Bernd zapraszają na wypoczynek z jogą pod słońcem Toskanii.

Proponujemy unikalne połączenie jogi , ćwiczeń oddechowych i medytacji, które pomoże Wam nie tylko pogłębić praktykę jogi, ale także zregenerować siły, odkryć nowe obszary siebie, zrozumieć swoje potrzeby, odkryć radość ze spontanicznego wyrażania tego, kim jesteście. Po prostu odnaleźć harmonię ciała, serca i umysłu.
 
JOGA
Praktyka jogi ożywia ciało, otwiera serce i uspokaja umysł. Prowadzi do osiągnięcia harmonii i wewnętrznej równowagi, poprawia samopoczucie i stan zdrowia. 
Program obejmuję poranne zajęcia jogi- bardziej dynamiczne , charakteryzujące się płynnymi sekwencjami oraz relaksujące i wyciszające popołudniowe zajęcia, w których punktem wyjścia będzie praca z oddechem dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika.
Warsztaty są przeznaczone zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych 
 
NAUCZYCIELE
Kasia Stryczniewicz: joginka, artystka i inspiratorka z ogromnym entuzjazmem do życia. Uczyła i praktykowała na Bahamach, w Montrealu, Londynie i Krakowie. Na swych zajęciach kładzie główny nacisk na relaks ale i precyzyjne wykonywanie pozycji. Zajęcia prowadzi z uśmiechem, w przyjaznej atmosferze i z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika.
 
Bernd Windhofer: praktykuje jogę od 2001, pod okiem nauczycieli takich jak: Gregor Maehle, Monica Gauci, Hamish Hendry oraz A G Mohan, głównie w Australii, Londynie i Indiach. Jego pasja do jogi wypływa z jej transformacyjnej mocy, która przejawia się we wszystkich aspektach życia.
 
ZAKWATEROWANIE
Piękna posiadłość pod słońcem Toskanii z prywatnym basenem i gajem oliwnym. Więcej informacji oraz zdjęcia na www.tuscandream.eu
 
WYŻYWIENIE
Pyszne i zdrowe śniadanie oraz objadokolacja w stylu kuchni regionalnej. Wszystko przygotowana z lokalnych i świeżych produktów.
 
REKREACJA
Szeroki wachlarz aktywności-każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Proponujemy spacery w gaju oliwnym, pływanie w basenie, wycieczkę w rejony etruskich ruin, czy pobudzanie zmysłów smaku i zapachu najlepszymi włoskimi daniami i winami.
 
CENA
1800zł od osoby, w tym zajęcia jogii, zakwaterowanie oraz wyżywienie.
Lub 1600zł przypadku rezerwacji miejsca i wpłaty zaliczki do końca lipca!
Cena nie obejmuje przelotu. Ryanair oferuje tanie loty do Pizy, skąd znajduje się bezpośredni pociąg do Cammucia-Cortona. 
 
REZERWACJA
Więcej informacji o warsztatach oraz rezerwacja miejsc:
natureyoga108@gmail.com lub 514939566
Poster: 
Paweł Witkowski INTools