Wydarzenia nadchodzące

Ashtanga Vinyasa jesienią na Bałkanach - warsztat wyjazdowy

Początek: 
wt, 2014-09-30 02:50
Koniec: 
pt, 2014-10-10 19:30
Prowadzący: 
Michał Kudzia
Miejsce: 
Holiday-M, Ohrid, Macedonia

Warsztat jogi w systemie Ashtanga Vinyasa dla początkujących i średniozaawansowanych: Asana + Medytacja + Pranajama

Zapraszamy na pierwszy zagraniczny wyjazd, organizowany we współpracy z Visit Macedonia - Wellness Holiday :-)

Jeśli chcesz:

  • nauczyć się asztangi krok po kroku od podstaw
  • zdobyć wiedzę i umiejętności wystarczające do rozpoczęcia samodzielnej praktyki jogi
  • poprawić jakość swojej praktyki, zgłębić ją i rozwinąć
  • doświadczyć efektów regularnego ćwiczenia
  • spędzić urlop przyjemnie i z korzyścią dla zdrowia

to ten warsztat jest w sam raz dla Ciebie :-)

Będziemy mieszkać i praktykować w przepięknej okolicy Jeziora Ochrydzkiego. Zakwaterowanie w nowiutkim hotelu Holiday-M, z własną plażą na ochrydzkiej riwierze (pokoje z widokiem na jezioro lub Park Narodowy Galicica). 2 wegetariańskie posiłki dziennie (na życzenie opcja wegańska oraz bezglutenowa): śniadanie i obiadokolacja. W zależności od warunków pogodowych oraz charakteru zajęć, jogę ćwiczymy w sali, na tarasie hotelowym bądź na plaży.

Przejazd do Skopje zapewnia Adamis Tours, a ze Skopje do hotelu w Ohrid - Wellness Holiday.

Wyjeżdżamy 30 września z Warszawy, w Ochrydzie zostajemy na 9 dni - od 1 do 9 października, do Polski wracamy 10 października.

Warsztat asztanga-jogi z Bobbi Misiti

DSC_4933-3.jpg
Początek: 
pt, 2014-09-19 18:30
Koniec: 
ndz, 2014-09-21 14:45
Prowadzący: 
Bobbi Misiti
Miejsce: 
KCZ Joga Centrum, ul. Biskupia 18, 31-144 Kraków, Poland
Bobbi Misiti zafascynowała się jogą 20 lat temu, kiedy była jeszcze trenerką osobistą i instruktorką fitnessu. Lata doświadczeń w prowadzeniu treningów i zgłębiania wiedzy o funkcjonowaniu ciała przekonały ją, że to właśnie joga daje najlepszą równowagę między sprawnością fizyczną a dobrym samopoczuciem wewnętrznym. Dzięki praktyce asztangi Bobbi odnalazła równowagę i poczuła korzyści, jakie joga dała nie tylko jej ciału, ale też sercu i umysłowi. W 1997 roku postanowiła poświęcić się praktykowaniu i nauczaniu jogi.
 

WAKACJE Z JOGA - 7dni, ashtanga yoga i gongi

Max.jpg
Początek: 
ndz, 2014-08-03 16:00
Koniec: 
ndz, 2014-08-10 14:00
Prowadzący: 
JOGA - Max Czenszak, GONGI - Ryszard Zdzioch, Bhakti Joga - Madhai, Agnihotra - Wiesław, Joga śmiechu - Halina Gliwa , Małgorzata Michel
Miejsce: 
Bialy Dom , Antoniów 44 , Góry Izerskie
To już 4 edycja warsztatu wakacyjnego z Maxem - Parampara cd.
W tym roku przewidujemy dodatkowe zajecia na których poznamy jak bezpiecznie i skutecznie 
stosować korekty w nauczaniu jogi. Jeśli uczysz, lub chcesz uczyć jogi ten wyjazd jest dla Ciebie.
Polecamy gorąco wszystkm joginom na każdym poziomie zaawansowania  Wakacje z jogą - ashtanga wg tradycyji S.K.Pattabhi Joisa z Maxem. Malownicza lokalizacja, wegetariańskie posiłki, wspaniała atomosfera, chillout przy dźwiekach gongów...jeśli chcesz rozpocząć praktykę bądź ugruntować/usystematyzować własną praktykę ashtangi, to wypad do Antoniowa, jest czymś czego potrzebujesz!  Więcej informacji na www.yogashala.pl i www.fb.com/maxyogi
 

Majówka z Ritą i Magnusem Appelberg

Magnus Appelberg.jpg
Początek: 
śr, 2014-04-30 13:00
Koniec: 
ndz, 2014-05-04 10:00
Prowadzący: 
Rita i Magnus Appelberg
Miejsce: 
BioRezydencja w Świeradowie Zdroju

Szukając dla Was naturalnej i kojącej przestrzeni, wybrałyśmy na miejsce naszych jogicznych warsztatów BioRezydencję w Świeradowie Z.  http://biorezydencja.pl/

Na wyjazd zapraszdrojuamy osoby zaawansowane i początkujące, a nawet te, które dopiero pragną poznać arkana jogi. Wyjazd jest wyjątkowy ze względu nauczyciele, którzy będą prowadzić zajęcia, miejsce, w którym będziemy praktykować i wypoczywać, a także na kuchnię. Serwować bedziemy 3 posiłki przygotowywane z bio produktów.  

BIOREZYDENCJA - fuzja nowoczesnego hotelu z duchem ekologicznego, górskiego domu, którego głównym przeznaczeniem jest rewitalizacja ciała, umysłu i ducha Gości. Właściciele dokładają wszelkich starań, aby goście czuli się w tym miejscu nasyceni życiową energią i wewnętrznym spokojem.  Dom został przeistoczony w rodzaj duchowego spa, w którym każdy element jest przemyślany pod kątem odprężenia psychofizycznego, począwszy od jasnych kolorów ścian, poprzez ekologiczne ogrzewanie gazem drzewnym i naturalne materiały użyte we wnętrzu, na ekologicznej żywności skończywszy. Atmosfera BioRezydencji kojarzy się z ciepłem domowego ogniska i oazą spokoju. W rezydencji znajdują się apartamenty, stworzone z myślą o ludziach poszukujących inspirującego miejsca do integracji oraz szeroko pojętej odnowy ciała i ducha. Wyposażenie pokoi stanowią drewniane, antyczne meble, a apartamenty posiadają łazienki i aneksy kuchenne, aby zapewnić maksimum komfortu i intymności.
Ponadto, na  miejscu dostępny jest BIO-SKLEP, w którym można dodatkowo zaopatrzyć się w wiele produktów regionalnych przyjaznych środowisku i naturze.

 

Poranny maysor z Maxem w Szkole Jogi Abhaya

Początek: 
wt, 2014-04-01 (All day)
Koniec: 
czw, 2014-07-31 (All day)
Prowadzący: 
Max Czenszak
Miejsce: 
Szkoła Jogi Abhaya, ul. Sienkiewicza 8a, Wrocław (blisko pl. Bema)

Energia Jogi

ukasz.jpg
Początek: 
pt, 2014-03-07 20:00
Koniec: 
ndz, 2014-03-09 13:00
Prowadzący: 
Łukasz Przywóski
Miejsce: 
Life Yoga Studio, ul. Lipowa 15/17, Łódź
Warsztat jest skierowany do wszystkich praktyków jogi niezależnie od metody, którą dla siebie wybrali. Celem warsztatu będzie omówienie prostych technik, które pozwolą zwiększyć wpływ wykonywanych pozycji na fizjologię i układ nerwowy, poprawić ukrwienie organizmu i przepływ energii w ciele. Na warsztacie nauczymy się m. in. jak unieść ręce opuszczając je, jak połączyć nogi oddalając je od siebie. Każda część warsztatu będzie składała się z dwóch bloków: wykładu i płynnej praktyki, w czasie której przełożymy zdobytą wiedzę na praktykę.
 

Tarik van Prehn w Krakowie

Tarik_1.jpg
Początek: 
pt, 2014-04-04 19:00
Koniec: 
ndz, 2014-04-06 14:30
Prowadzący: 
Tarik van Prehn
Miejsce: 
Przestrzeń Ruchu i Tańca. ul. Szpitalna 40, 31-024 Kraków
Zapraszamy na warsztaty asztanga-jogi, które poprowadzi Tarik van Prehn.
 
Urodzony w Brazylii w 1975, obecnie mieszkający w Portugalii Tarik van Prehn zaczął praktykować jogę w wieku 19 lat. Przez 6 lat Tarik studiował i zajmował się medycyną chińską. Asztanga-jogę odkrył w 1998 roku. Do Mysore pojechał po raz pierwszy w 2001 i był tam kolejnych 8 razy, żeby praktykować pod okiem Shri K. Pattabhi Joisa i Sharatha. Jest autoryzowanym nauczycielem asztangi od 2004 roku.
 
"W jodze nie chodzi o wykonywanie sekwencji egzotycznych pozycji, dla ich ładnego wyglądu. Joga jest ponad to, co możemy zobaczyć lub pokazać. Joga jest drogą indywidualną i osobistą, unikalną dla każdego praktykującego. Joga jest po to, by jej doświadczać w codziennym życiu. Jogi nie da się udawać recytując święte pisma, popisując się wiedzą wziętą z książek lub zaawansowanymi pozycjami. Prawdziwa Joga zaczyna się, gdy praktyka jest ponad tym wszystkim, gdy jest na co dzień, wtedy gdy wiesz, czy joga coś Ci daje czy nie. Mam nadzieję, że dołączysz do mnie na warsztacie."
 
Tarik van Prehn
 
Paweł Witkowski INTools